Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Nilüfer Zemin Olarak Ne Yapıyoruz?

Nilüfer Zemin Mühendislik, inşaat mühendisliğinin zemin ve temel mühendisliği alanını, firmanın ana faaliyet alanı olarak seçerek, zemin ve temel mühendisliği alanında uzman ekip ve uygun makine parkı ile yüksek kalitede hizmet veren profesyonel bir şirkettir.

Firmamız yaşı itibariyle genç, dinamik, yenilikçi olduğu kadar da tecrübeli ve güçlü bir kuruluştur. 

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı, ekonomik ve üst düzey teknik çözümleri ile Nilüfer Zemin Mühendislik, Türkiye’nin her bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

‘’Kalite Temelden Başlar’’ sloganını öncelikle şirket temeline yansıtmayı başarmış olan şirketimiz, uzman kadrosu ve imalat kalitesine verdiği önemle her geçen gün daha da adından söz ettirir durumdadır.

Her biri NİLÜFER ZEMİN ailesinin bir ferdi haline gelen özverili çalışanlarını her daim en büyük sermayesi olarak gören şirketimiz, sektöründeki çalışmalarına başarı ile devam etmektedir.

10

Yılı Aşkın Sektör Tecrübesi

NEDEN NİLÜFER ZEMİN?

Donanımlı Ekip ve Güven Farkıyla
Çalışıyoruz

Misyonumuz

Misyonumuz, sizin istediğiniz ve ihtiyacınız olan hizmeti tam olarak anlayarak mükemmel bir şekilde uygulamak. Tecrübelerimizden yararlanarak her aşamada mükemmeli hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Nilüfer Zemin olarak vizyonumuz, hizmetleri uygun fiyata sunmak ve şirket portföyümüze sürekli olarak yeni hizmet türleri ekleyerek daha geniş kitlelere ulaşmaktır.

NİLÜFER ZEMİN NELER YAPTI?

Teknoloji & Tecrübenin Birleşimi

10 +

Yıl Tecrübe

821 +

Tamamlanan Proje

2456 +

Mutlu Müşteri

100 %

Memnuniyet

×